UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Działał "ten Pan"uczciwie i dlatego odmówił podpisu. Potem musiał przetrwać. Zainwestował w Elbląg swoje umiejętności. Miał tu żonę nauczycielkę i dziecko w szkole. Musiał dotrwać, by ich stąd wyprowadzić. Dlatego dopiero teraz mówi, bo tu wszyscy się boją. Pozdrawiam Paweł i życzę powodzenia.


Anuluj