UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dach jest, ściany są, woda jest, jak na Elbląg to i tak sukces,a że cieknie to wrogowie prezydenta ryją pod niecką jak krety aby tylko mu zaszkodzić, podobnie ryją pod torem i juz widać, ze pod waidumtrm też ryją,co za wredne ludzie- krety

Wpłatomat