UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PiS sie przyglada.Cala ta koalicja ktora w Elblagu wygrala wybory sama sie wykonczy,dlaczego sie szarpac.Lewicowa koalicja chciala wladzy? To ja ma.,ze ta wladza jest cienka od wielu lat to juz teraz wyraznie widac,DLA PISu nic tylko czekac.Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj