Wybrany wątek opinii

Napiszcie może, co faktycznie zrobił PIS przez te lata swojej "działalności"(nie co obiecał), podpowiem - NIC nie zrobił!
(2020.02.03)
PiS sie przyglada.Cala ta koalicja ktora w Elblagu wygrala wybory sama sie wykonczy,dlaczego sie szarpac.Lewicowa koalicja chciala wladzy? To ja ma.,ze ta wladza jest cienka od wielu lat to juz teraz wyraznie widac,DLA PISu nic tylko czekac.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.02.03)
Tu nie chodzi o PiS czy o po!!! Tu chodzi o dobrego menadżera!!! A wy wiecznie PiS, po, pis, po.
(2020.02.04)
Powrót do komentarzy