Wybrany wątek opinii
Napiszcie może, co faktycznie zrobił PIS przez te lata swojej "działalności"(nie co obiecał), podpowiem - NIC nie zrobił!
Do moderacji
Odpowiedz
9
17
PiS sie przyglada.Cala ta koalicja ktora w Elblagu wygrala wybory sama sie wykonczy,dlaczego sie szarpac.Lewicowa koalicja chciala wladzy? To ja ma.,ze ta wladza jest cienka od wielu lat to juz teraz wyraznie widac,DLA PISu nic tylko czekac.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
Tu nie chodzi o PiS czy o po!!! Tu chodzi o dobrego menadżera!!! A wy wiecznie PiS, po, pis, po.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1