Wybrany wątek opinii

dach jest, ściany są, woda jest, jak na Elbląg to i tak sukces,a że cieknie to wrogowie prezydenta ryją pod niecką jak krety aby tylko mu zaszkodzić, podobnie ryją pod torem i juz widać, ze pod waidumtrm też ryją,co za wredne ludzie- krety
Wpłatomat (2020.02.03)
@Wpłatomat - :), :), :)
(2020.02.03)
Powrót do komentarzy