95
03.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Może trochę z innej beczki zobaczcie jaki jest tro pęknięcia na nim jak się jeździ jak woda stoi po deszczu i to od nowości on też nie powinien zostać odebrany ale stało się tak bo szły wybory nawet dali starą rolbe na nowy duży otwarty obiekt gdzie wiecznie się psuje a to podobno już kolejna same złomy. Gdzie są topielniki za które poszło około 150 tys zł gdzie te pieniądze jeszcze trochę i tor będzie wyglądać jak most na starówce najlepiej pieniądze pod stołem rozpisać i cichosza polityczny obiekt a raczej jego rządzący nim
Obywatel (2020.02.03)

info

7  
  0
Wygląda na to że autor artykułu był niewygodny i nie zgodził się złożyć podpisu pod bublem. Czy zwrócił ktoś uwagę, że przed głównym wejściem na CRW nie ma żadnego oświetlenia? Ledwie można trafić do drzwi. Na holu głównym również panuje prawie całkowite zaciemnienie. Czyżby dyrektor każe oszczędzać na oświetleniu?
Jamess (2020.02.03)
A na dodatek chciał coś w sporcie zrobić, a taki nie jest potrzebny, im głupszym, im mniej robi, tym lepszy, tym lepiej. Jak trochę mądrzejszy, to go usunął.
(2020.02.03)
Szkoda mi tylko konserwatorów którzy z niczego muszą tworzyć pseudo naprawy np sauny i sprzątaczki ale tego pewnie wymaga ps kierownictwo które się pewnie miota między młotem a kowadłem zamiast zapewnić części zasada w górach jest taka najpierw zapewnij części potem wymagają ale tu jest chyba odwrotnie takie odnoszę wrażenie szkoda
Niemy (2020.02.03)

info

16  
  0
Uważam jak poprzednicy że harcerz dostał pracę za podpis bo pan Paweł nie chciał pójść na rękę nieudacznikom budowlanym i dostał pomocnika bo tata był na świeczniku ale to już tak jest w Eg nie kompetencje tylko układy i si nie sprawdzają obydwa
Nily (2020.02.03)

info

17  
  1
Ale o co sie rozchodzi? O 4 baseny? Czy posady menedzerskie? Gdyby w miescie mial zainwestowac oszczedny szkot E.McRon przykladowo -nawiazujac do Man U. Sir Fergusona- w nowe trybuny klubu Hanza Elbląg na 99 tysiecy na cala okolice, to stanowisko MOSiRu nie mialoby znaczenia. A basen 5 razem z odkrytym tera nie sfinansuje sie wiec pomimo, elblazanki mieliby poprzec ,,aktualny urzad chyba .
100mln~500,-200tysAkcji (2020.02.03)

info

7  
  1
Co na to pan wice prezydent i prezydent. Nigdy nie potrafią udzielić informacji. Tak było i jest z epec, epwik, lodowiskiem, mostem, zbk. Ha Ha suweren dzwoni. A suweren zrobi referendum
(2020.02.03)

info

16  
  0
był "DORADCĄ "czyli kim tak naprawdę za co brał kasę ???? wynika z tego że na nic. .. .. jeśli teraz jest mądrala to powinien przewidzieć procedury zgłaszania reklamacji i ich egzekwowanie itp
??? (2020.02.03)
@Marker ~ odwaga może by i była gdyby ten pan zadziałał w trakcie budowy albo po tzw odbiorach. Dlaczego po tylu latach i czy to wynik frustracji że nie otrzymał odpowiedniego stanowiska? Chociaż z drugiej strony ciekaw jestem co zrobi z tym obywatelskim "doniesieniem "pan prezydent Wróblewski?
(2020.02.03)
@??? - A kto przyjalby reklamację, a kto rozmawialby z nim, a nie zauważyliście, że po tym odbiorze przestał być kierownikiem w referacie sportu!!!
(2020.02.03)