Wybrany wątek opinii

A zobaczcie jak wyglada tor do jazdy na łyżwach zrobiony niezgodnie ze sztuką budowlaną same doły w których stoi woda mieszkańcy apelowali zeby nie odbierać tego bubla olano głosy mieszkańców i mamy tor przypominający tor do nauki pływania żeby z niego korzystać traktor ciaga za sobą stary dywan i zgarnia wodę nikt nie poniósł konsekwencji miały byc kary umowne ale spłyneły chyba z wodą
(2020.02.03)
Byłem pierwszy raz na torze łyżwiarskim. Tor jest czynny 2 gi?? Sezon. Czyli de facto powinien być nowy przynajmniej trochę nowoczesny. A tam widać same niedociągnięcia.
Tomasz85 (2020.02.03)
oj tam, posadzcie na dywanie Wróblewskiego z ferajną to wam tor wyrównają
Hehrhe (2020.02.03)
Powrót do komentarzy