Wybrany wątek opinii
A zobaczcie jak wyglada tor do jazdy na łyżwach zrobiony niezgodnie ze sztuką budowlaną same doły w których stoi woda mieszkańcy apelowali zeby nie odbierać tego bubla olano głosy mieszkańców i mamy tor przypominający tor do nauki pływania żeby z niego korzystać traktor ciaga za sobą stary dywan i zgarnia wodę nikt nie poniósł konsekwencji miały byc kary umowne ale spłyneły chyba z wodą
Do moderacji
Odpowiedz
65
6
Byłem pierwszy raz na torze łyżwiarskim. Tor jest czynny 2 gi?? Sezon. Czyli de facto powinien być nowy przynajmniej trochę nowoczesny. A tam widać same niedociągnięcia.
Do moderacji
Odpowiedz
18
3
oj tam, posadzcie na dywanie Wróblewskiego z ferajną to wam tor wyrównają
Do moderacji
Odpowiedz
3
1