A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gorszych bzdur w życiu nie czytałem... wygląda to na zemstę byłego pracownika.
Zamilcz i nie obrażaj bo to podchodzi pod paragraf... bezczelny komentarz. Czyżby zazdrość przemawiała i żółć zalewa?
I kolejny kamyczek do ogródka zwanego Referendum, ale nie ostatni! Administratora nam nie potrzeba, tylko mądrego zarządzającego!!!!
@Gosc123456 - No prosze, od kiedy prawda jest zemstą? Każdy mądry odchodzi z tego grajdolka.
O widzę że zazdrościsz tego że ktoś może osiągnąć sukces dzięki swojej uczciwej pracy. Ty pewnie jesteś zwykłym kanapowym komentatorem a jedynym osiągnięciem akie posiadasz jest naciskania guzików na pilocie od telewizora (niestety widać to po chamskim języku wypowiedzi) :) gratulacje zatem.
Nie znasz ludzi to sie nie udzielaj
A co na to radny tomczyński
A co na to radny hajdukowski
A co na to radny Traks
A co na to radny opaczewski