95
03.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gorszych bzdur w życiu nie czytałem... wygląda to na zemstę byłego pracownika.
Gosc123456 (2020.02.03)
Zamilcz i nie obrażaj bo to podchodzi pod paragraf... bezczelny komentarz. Czyżby zazdrość przemawiała i żółć zalewa?
Gosc9898 (2020.02.03)
I kolejny kamyczek do ogródka zwanego Referendum, ale nie ostatni! Administratora nam nie potrzeba, tylko mądrego zarządzającego!!!!
(2020.02.03)

info

10  
  2
@Gosc123456 - No prosze, od kiedy prawda jest zemstą? Każdy mądry odchodzi z tego grajdolka.
(2020.02.03)
O widzę że zazdrościsz tego że ktoś może osiągnąć sukces dzięki swojej uczciwej pracy. Ty pewnie jesteś zwykłym kanapowym komentatorem a jedynym osiągnięciem akie posiadasz jest naciskania guzików na pilocie od telewizora (niestety widać to po chamskim języku wypowiedzi) :) gratulacje zatem.
Logiczne (2020.02.03)
Nie znasz ludzi to sie nie udzielaj
C j (2020.02.03)
A co na to radny tomczyński
(2020.02.03)

info

7  
  1
A co na to radny hajdukowski
(2020.02.03)

info

7  
  1
A co na to radny Traks
(2020.02.03)

info

7  
  1
A co na to radny opaczewski
(2020.02.03)

info

6  
  1