UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
WIELKI SZACUNEK DLA PANA PAWŁA. Jak ktoś napisał byłeś uczciwy, mądry i z doświadczeniem, dlatego byłeś niewygodny. Wielu mądrych pracowników odeszło. Mobbing jest na porządku dziennym, pracownicy zastraszeni, umowy na czas określony (przyjmuje się kolejnych). .. proszę sprawdzić ilu pracowników już nie pracuje i dlaczego????? konserwatorzy muszą mieć swoje narzędzia z domu żeby coś naprawić, wentylacja słaba albo zepsuta (ratownicy od początku zwracali uwagę na ten problem i zgłaszali (oni przecież mają zadbać o bezpieczeństwo ludzi korzystających z basenu, muszą czymś oddychać)zdarzało się że pracowali po 16 godzin. Sauny zamontowane na stałe(nie ma możliwości wyczyszczenia desek pod spodem), często któraś nie działa i nie każdy konserwator umie sobie poradzić z naprawą, może siadanie podłogi i oddzielanie się od ściany nie jest czymś groźnym ale dobrze było by to sprawdzić. Panie pracujące w nocy, pomieszczenie saun nie ma czym oddychać, nie można nawet uchylić okna, brak w tych pomieszczeniach wentylacji.