UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto nie ma gospodarza - pokazuje to sprawa także mostów na starówce czy niedorobionego toru łyżwiarskiego. Jedyne co potrafi wróblewski to podnosić podatki i opłaty, utrudniać życie kierowcom nowymi światłami i brakiem remontów i sprzedawać za bezcen grunty deweloperom. Czas na referendum!

WpłatomatWroblewskiego

Anuluj