UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto nie ma gospodarza - pokazuje to sprawa także mostów na starówce czy niedorobionego toru łyżwiarskiego. Jedyne co potrafi wróblewski to podnosić podatki i opłaty, utrudniać życie kierowcom nowymi światłami i brakiem remontów i sprzedawać za bezcen grunty deweloperom. Czas na referendum!
WpłatomatWroblewskiego