A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I dobrze,że zniknał.Albo powinni wyremontować te budynki żeby ludzie mieli normalne warunki albo powyburzać.Na kościuszki też stoją stare rudery które tylko szpecą okolice .Pewnie zawala się predzej niż ktoś zrobi z tym porządek.
Co to za firma przecież oni nie spełniają wymogów państwowej inspekcji pracy kto po budowie chodź w czapce a nie w kasku a gdzie obuwie ochronne
Taka mentalność polaków cebulaków. Marudzą a sami nic nie zrobią
No i hotel robotniczy na sadowej zyska piekny widok na tory kolejowe:)
kto wogole kupuje mieszkania budowane w takim tepie. .. ??
Nie wszystko co stare jest zabytkowe!!!
To nie budowa.
pewnie konserwator dostał w łapę i budynek został zburzony tak jak często kończą powojenne bunkry
Lepszy Wilk niż jakiś stary komuch
wyremontować a nie zburzyć
święta prawda