77
01.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I dobrze,że zniknał.Albo powinni wyremontować te budynki żeby ludzie mieli normalne warunki albo powyburzać.Na kościuszki też stoją stare rudery które tylko szpecą okolice .Pewnie zawala się predzej niż ktoś zrobi z tym porządek.
Jareks (2020.02.02)

info

7  
  1
Co to za firma przecież oni nie spełniają wymogów państwowej inspekcji pracy kto po budowie chodź w czapce a nie w kasku a gdzie obuwie ochronne
En (2020.02.02)

info

6  
  1
Taka mentalność polaków cebulaków. Marudzą a sami nic nie zrobią
Anonim10 (2020.02.02)
No i hotel robotniczy na sadowej zyska piekny widok na tory kolejowe:) kto wogole kupuje mieszkania budowane w takim tepie. .. ??
ten Emblong (2020.02.02)

info

3  
  1
Nie wszystko co stare jest zabytkowe!!!
Mic (2020.02.02)
To nie budowa.
leo19 (2020.02.02)

info

0  
  0
pewnie konserwator dostał w łapę i budynek został zburzony tak jak często kończą powojenne bunkry
Elblążanin1 (2020.02.02)

info

0  
  1
Lepszy Wilk niż jakiś stary komuch
Elblążanin1 (2020.02.02)
wyremontować a nie zburzyć
Elblążanin1 (2020.02.02)
święta prawda
Elblążanin1 (2020.02.02)