UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i hotel robotniczy na sadowej zyska piekny widok na tory kolejowe:) kto wogole kupuje mieszkania budowane w takim tepie. .. ??

ten Emblong

Anuluj