UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i hotel robotniczy na sadowej zyska piekny widok na tory kolejowe:) kto wogole kupuje mieszkania budowane w takim tepie. .. ??
ten Emblong
No i hotel robotniczy na sadowej zyska piekny widok na tory kolejowe:) kto wogole kupuje mieszkania budowane w takim tepie. .. ??
ten Emblong