UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pewnie konserwator dostał w łapę i budynek został zburzony tak jak często kończą powojenne bunkry
Elblążanin1
pewnie konserwator dostał w łapę i budynek został zburzony tak jak często kończą powojenne bunkry
Elblążanin1