Wybrany wątek opinii

juz dawno deweloper ma polozne lapska na tym terenie, teraz tylko Wroblewski wyceni teren za grosze i opchnie
(2020.02.01)
Kiedyś, jak istniało Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej,zlikwidowane przez ś.p.Józefa Gburzyńskiego,to budynki komunalne miały konserwację i remonty,po kasacie powstało zbiurokratyzowane ZBK i jest to co jest.
(2020.02.01)
święta prawda
Elblążanin1 (2020.02.02)
Powrót do komentarzy