UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I dobrze,że zniknał.Albo powinni wyremontować te budynki żeby ludzie mieli normalne warunki albo powyburzać.Na kościuszki też stoją stare rudery które tylko szpecą okolice .Pewnie zawala się predzej niż ktoś zrobi z tym porządek.
Jareks