UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I dobrze,że zniknał.Albo powinni wyremontować te budynki żeby ludzie mieli normalne warunki albo powyburzać.Na kościuszki też stoją stare rudery które tylko szpecą okolice .Pewnie zawala się predzej niż ktoś zrobi z tym porządek.

Jareks