77
01.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wyburzyli, bo mieszkańcy nowego osiedla się burzyli, że mają brzydki widok z balkonów. ..
(2020.02.03)

info

0  
  2
a może w to miejsce prezydent posadzi kilka drzew, niedługo od budowania mieszkań ich mieszkańcy poduszą się od swoich wydechów
(2020.02.03)

info

0  
  1
I będzie kolejna działeczka dla dewelopera :D
mnbv (2020.02.03)

info

1  
  0
albo ludzi piecach krematoryjnych, taki kulturkampf
(2020.02.03)
Może i to był zabytek ale ile potrzeba pieniędzy na odrestaurowanie takiego zabytku
Elbląg. (2020.02.06)

info

0  
  0
Robią przestrzeń dla nowego osiedla na wysypisko przy torach. Super! Piękne widoki :)
Mdd (2020.02.06)
@Mdd - I przeładunki.
(2020.02.06)