A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wyburzyli, bo mieszkańcy nowego osiedla się burzyli, że mają brzydki widok z balkonów. ..
a może w to miejsce prezydent posadzi kilka drzew, niedługo od budowania mieszkań ich mieszkańcy poduszą się od swoich wydechów
I będzie kolejna działeczka dla dewelopera :D
albo ludzi piecach krematoryjnych, taki kulturkampf
Może i to był zabytek ale ile potrzeba pieniędzy na odrestaurowanie takiego zabytku
Robią przestrzeń dla nowego osiedla na wysypisko przy torach. Super! Piękne widoki :)
@Mdd - I przeładunki.