A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
uczcie sie niemieckiego, wyjedziecie za granice i bedziecie trzepac euro inaczej beda wam zaniżać place
Wielki sukces PSL?
Otwierają klase branżowa, związana z odlewnictwem, fakt- technikum odchodzi.
Otwierają klase branżowa, związana z odlewnictwem, fakt- technikum odchodzi.
Praca dla ludzi po studiach 2k lub niżej. Praca dla pracownika fizycznego bez żadnych umiejętności 2,5k na start. Chore miasto
Po to żeby młodzi ludzie odrazu mogli wyjechać z doświadczeniem:) żeby ładnie Niemcowi czy Norwegowii kafelki położyć w łazience :)
Wszystko ładnie wyglada . W swoim życiu miałem przyjemność chodzenia do CKP . Już wtedy mieli sprzęt , ale nie można było dotykać :( może będzie tam samo z tymi nowymi maszynami . Będą ładnie wyglądać . A uczniowie będą tylko oglądać i słuchać jakie one są zaje.. i ile kosztowały :)
@Operator - Nie da się. Ale fizol z zasady nie patrzy szerzej. Czego przykładem Elbląg w 1998.Robotniczy Elbląg milczał. Potrzeba nam Politechniki, z której wyjdą lokalne elity.
I myślisz że fizycznie pracujący człowiek zawsze jest niedoukiem?
tak