42
10.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
uczcie sie niemieckiego, wyjedziecie za granice i bedziecie trzepac euro inaczej beda wam zaniżać place
(2020.01.10)

info

6  
  3
Wielki sukces PSL?
(2020.01.10)
Otwierają klase branżowa, związana z odlewnictwem, fakt- technikum odchodzi.
Pozdrowienia (2020.01.10)
Otwierają klase branżowa, związana z odlewnictwem, fakt- technikum odchodzi.
Pozdrowienia (2020.01.10)
Praca dla ludzi po studiach 2k lub niżej. Praca dla pracownika fizycznego bez żadnych umiejętności 2,5k na start. Chore miasto
Popey (2020.01.10)
Po to żeby młodzi ludzie odrazu mogli wyjechać z doświadczeniem:) żeby ładnie Niemcowi czy Norwegowii kafelki położyć w łazience :)
Mateusz .. (2020.01.10)
Wszystko ładnie wyglada . W swoim życiu miałem przyjemność chodzenia do CKP . Już wtedy mieli sprzęt , ale nie można było dotykać :( może będzie tam samo z tymi nowymi maszynami . Będą ładnie wyglądać . A uczniowie będą tylko oglądać i słuchać jakie one są zaje.. i ile kosztowały :)
TM 4 TH (2020.01.10)

info

7  
  0
@Operator - Nie da się. Ale fizol z zasady nie patrzy szerzej. Czego przykładem Elbląg w 1998.Robotniczy Elbląg milczał. Potrzeba nam Politechniki, z której wyjdą lokalne elity.
hd (2020.01.10)
I myślisz że fizycznie pracujący człowiek zawsze jest niedoukiem?
Operator (2020.01.10)
tak
(2020.01.10)