UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Operator - Nie da się. Ale fizol z zasady nie patrzy szerzej. Czego przykładem Elbląg w 1998.Robotniczy Elbląg milczał. Potrzeba nam Politechniki, z której wyjdą lokalne elity.
hd
@Operator - Nie da się. Ale fizol z zasady nie patrzy szerzej. Czego przykładem Elbląg w 1998.Robotniczy Elbląg milczał. Potrzeba nam Politechniki, z której wyjdą lokalne elity.
hd