Wybrany wątek opinii
Po co to wszystko? Znane ebląskie firmy do targania płyt MDF lub biegania do wtryskarek biorą praktycznie każdego, kto przyjdzie z ulicy.
Do moderacji
Odpowiedz
18
10
Po to żeby młodzi ludzie odrazu mogli wyjechać z doświadczeniem:) żeby ładnie Niemcowi czy Norwegowii kafelki położyć w łazience :)
Do moderacji
Odpowiedz
12
2