UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko ładnie wyglada . W swoim życiu miałem przyjemność chodzenia do CKP . Już wtedy mieli sprzęt , ale nie można było dotykać :( może będzie tam samo z tymi nowymi maszynami . Będą ładnie wyglądać . A uczniowie będą tylko oglądać i słuchać jakie one są zaje.. i ile kosztowały :)

TM 4 TH

Anuluj