UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko ładnie wyglada . W swoim życiu miałem przyjemność chodzenia do CKP . Już wtedy mieli sprzęt , ale nie można było dotykać :( może będzie tam samo z tymi nowymi maszynami . Będą ładnie wyglądać . A uczniowie będą tylko oglądać i słuchać jakie one są zaje.. i ile kosztowały :)
TM 4 TH