Wybrany wątek opinii
Produkcja fizoli. Dramat. Moje miasto nigdy się nie dźwignie.
Do moderacji
Odpowiedz
9
26
Fizoli ? A czy da się coś zrobić bez ludzi pracujących fizycznie , FACHOWCÓW!?
Brzydko tak gardzić ludźmi!
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
@Operator - Nie da się. Ale fizol z zasady nie patrzy szerzej. Czego przykładem Elbląg w 1998.Robotniczy Elbląg milczał. Potrzeba nam Politechniki, z której wyjdą lokalne elity.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1