UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po to żeby młodzi ludzie odrazu mogli wyjechać z doświadczeniem:) żeby ładnie Niemcowi czy Norwegowii kafelki położyć w łazience :)

Mateusz ..

Anuluj