42
10.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeżeli Brzezin, Wroblewski, Żuchowski, Sowicka, Pietrulewicz maja cos wspolnego z PSL - to tak, to wielki sukces PSL
(2020.01.10)
A Mackojc?
(2020.01.10)
Po co wyjeżdżać jak w Polsce można lepiej zarobić, no chyba że się jest po studiach i naiwnie liczy się że 10k za siedzenie przy biurku będzie
(2020.01.10)
Jak powstanie Borys obok to dopiero będzie kształcenie
(2020.01.10)

info

10  
  1
pieniądze puszczone w. .. ..
(2020.01.10)

info

6  
  2
Za co dziękować Brzezinowi ? Przecież to unijne pieniądze.
(2020.01.10)

info

4  
  0
"Kuznia"roboli dla wojcika za najniższa krajową. Wroblewskiego on ma tu praktycnzie jako chłopca na posyłki
WpłatomatWroblewskiego (2020.01.10)

info

7  
  0
Po 1 starz może się nazwać osoba która robi w drewnie czyli ile drzewie a nie w płycie meblowej i MDF. A u pana Wójcika jak to jest w Programie Stolarz zawód przyszłości więc chcą wyszkolić. ful stoalrzy aby to był opłacały zawód a co do pracowników fizycznych to ja jestem i zarabiam najniwj jak zarabiam to jest 2600 a przeważnie to zarabiam po 3 300 więc stolarze szkółce się i bendzieelcie dobrze zarabia. Jak pokażecie że coś umiecie
Bilek (2020.01.11)
Tylko nie Sow. .. ona nie ma nic wspólnego, ale ma parcie. ..
(2020.01.11)
Fikcja jak cały ten ckp, być dumnym, że kształci się w zawodach robotniczych, jest czym, faktycznie, smutna agonia miasta
(2020.01.11)

info

5  
  0