A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
masakra!!! 20 naszych mln wtopione, gratulacje takich pomysłów
Pamiętam praktyki zawodowe w warsztatach szkolnych na Bema, nauczyłem się tam: operować pilnikiem L-300 gładzik, oraz chłodzić wódkę gaśnicą śniegową a i jeszcze jednego się nauczyłem że jak ci ktoś kradnie pastę do mycia rąk to najlepiej nasrać do pudełka to zaraz wyjdzie kto kradnie; )
Ty za to bratku potrafisz poprawnie pisać, przygarniał kocioł garnkowi.
Fizoli ? A czy da się coś zrobić bez ludzi pracujących fizycznie , FACHOWCÓW!?
Brzydko tak gardzić ludźmi!
Nie rozumiem dlaczego są tam przedstawiciele firmy Wójcik, skoro uczą zawodu w swoim zakładzie. Czyżby poziom ich nauczania był tak niski że liczą na ludzi wykształconych poza ich firmą. Poza tym pracownia stolarsko -ciesielska , kształci tak jak nazwa wskazuje stolarzy i cieśli , a nie stolarzy meblowych tzw.meblarzy.
Wroblewski tylko z nozyczkami na zdjeciach jak Nowaczyk kiedys. Efektow zadnych. Niech idzie na krawca
20 milionów w działania pozorowane i utrzymywanie molocha, który nigdy nie nadąży za współcześnie zmieniającą się gospodarką. Teraz można zrozumieć dla czego w kasie miasta pustki, że nie ma na nic ale na takie wiekopomne dzieła jest kasiora!
Pracownie są - tylko chętnych do uczenia się brak. Nic dziwnego, bo nauczyciele "specjaliści"bo w 90 procentach emeryci wojskowi.
@Mech.Masz.i.Urz.Przem. - I tak się dużo nauczyłeś. Bo ja nic.
oj ujadają i ujadają. .. .nic nikogo nie cieszy, chyba jak kulawy kichnie to zaraz krzyczą, ,na zdrowie, ,i to ma być to?