Wybrany wątek opinii

Pracownia odlewnicza z kuźnia ciekawe dla kogo jak na robotniczej odlewnika zamknęli
na tak (2020.01.10)
Czerepak zamknąl
(2020.01.10)
Kusy ty nie pij więcej
(2020.01.10)
@na tak - Mógł nie kraść, to nie zamknęli by, świstak też zawijał czekolade w sreberka, nie swoje.
(2020.01.10)
Otwierają klase branżowa, związana z odlewnictwem, fakt- technikum odchodzi.
Pozdrowienia (2020.01.10)
Otwierają klase branżowa, związana z odlewnictwem, fakt- technikum odchodzi.
Pozdrowienia (2020.01.10)
Powrót do komentarzy