Wybrany wątek opinii

Fizoli ? A czy da się coś zrobić bez ludzi pracujących fizycznie , FACHOWCÓW!? Brzydko tak gardzić ludźmi!
Operator (2020.01.10)
Praca dla ludzi po studiach 2k lub niżej. Praca dla pracownika fizycznego bez żadnych umiejętności 2,5k na start. Chore miasto
Popey (2020.01.10)
Powrót do komentarzy