Wybrany wątek opinii
@Operator - Nie da się. Ale fizol z zasady nie patrzy szerzej. Czego przykładem Elbląg w 1998.Robotniczy Elbląg milczał. Potrzeba nam Politechniki, z której wyjdą lokalne elity.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
I myślisz że fizycznie pracujący człowiek zawsze jest niedoukiem?
Do moderacji
Odpowiedz
5
4