Wybrany wątek opinii

@Operator - Nie da się. Ale fizol z zasady nie patrzy szerzej. Czego przykładem Elbląg w 1998.Robotniczy Elbląg milczał. Potrzeba nam Politechniki, z której wyjdą lokalne elity.
hd (2020.01.10)
I myślisz że fizycznie pracujący człowiek zawsze jest niedoukiem?
Operator (2020.01.10)
Powrót do komentarzy