UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja,jako stare dziadzisko znajace zycie I wspolprace z ZBK,Sam raz na OK 10 lat biore w reke pedzel,kupuje za swoje farby I maluje klatke schodowa w budynku zarzadzanym przez ZBK przy ul Robotniczej,tak uczynilem juz trzykrotnie,po prostu szkoda zdrowia na wspolprace z takim reliktem zacofania jakim jest ta firma.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1