UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te wspólnoty tylko szmal potrafią doić od ludzi, a zrobić coś to przerzucają się winą, aby tylko nie zapłacić. Chciwcy przewrotne pokolenie szkoda tych ludzi pewnie bulą jako wspólnota, a te konusy siedzą i popijają kawusię i mają w d. .. .ludzi totalna kpina i ignorancja. Gangrena polityczna i urzędnicza ma się dobrze, a człowiek zwykły cierpi i skazany jest na łaskę. Boga się Bójcie, bo kiedyś oczy wam się zamkną na amen i wy wtedy będziecie bardzo biedni, bo to wasze eldorado kiedyś się skończy i to tylko jest pocieszające.
ARESIAK1