UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja,jako stare dziadzisko znajace zycie I wspolprace z ZBK,Sam raz na OK 10 lat biore w reke pedzel,kupuje za swoje farby I maluje klatke schodowa w budynku zarzadzanym przez ZBK przy ul Robotniczej,tak uczynilem juz trzykrotnie,po prostu szkoda zdrowia na wspolprace z takim reliktem zacofania jakim jest ta firma.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1