UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polecam bardzo dobrego zarzadce Stanislaw Aniol ? Nie mam do niego telefonu , ale znam adres gdzie na stale urzeduje - Alternatywy 4 , zaraz za kosciolem sw. Mikolaja. Pozdrawiam.


Anuluj