UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przy 14 wystarczy sie ubrac cieply sweter gorzej sie robi po niżej tej temperatury gdy sweter nie pomaga, zima nie jest ostra nas szczescie takze nei beda zdrapywac szronu ze scian grzebieniami


Anuluj