UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przy 14 wystarczy sie ubrac cieply sweter gorzej sie robi po niżej tej temperatury gdy sweter nie pomaga, zima nie jest ostra nas szczescie takze nei beda zdrapywac szronu ze scian grzebieniami
przy 14 wystarczy sie ubrac cieply sweter gorzej sie robi po niżej tej temperatury gdy sweter nie pomaga, zima nie jest ostra nas szczescie takze nei beda zdrapywac szronu ze scian grzebieniami