A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Inwestor oczywiscie ma obowiazek naprawy wyrzadzonej szkody. A rzeczywistosc wzial podwykonawcow ktorzy po budowie oglosza upadlosc i szukaj wiatru w polu. Mysle ze umowa byla tak skonstruowana by nikomu nie stala sie krxywda a miasto zrobi to za kumpli.
większych problemow radny kowszyński nie widzi w naszym miescie ?
Może sprobuje pomóc panu Majkowskiemu wlaścicielowi dzialki na pl. konstytucji w samym centrum miasta.
Po 20 latach już wiadomo, że nic tam on nie pobuduje, więc trzeba pertraktować w korzystnym dla obu stron jej przejęciu przez Miasto.
Cała woda z Sadowej spłynie na Grunwaldzką. No a z drugiej strony na Łęczycką.
Uważasz, że w Rosji coś takiego ma miejsce? Tam jest silna władza i jak władza mówi, że ma być czysto, to jest czysto.
No bo gdzie jest pseudo straż miejska, okoliczne ulice wyglądają jak polne drogi po wywozie obornika. Nigdzie pojazd pracujący w terenie i do tego podmokłym, nie wyjedzie na ulicę, bo szkoda kilku złotych by zrobić utwardzony plac do rozładunku, czy załadunku.
Tam i tak ...jem ciągnie!!!
Na zachodzie najpierw drogi potem budowa wyjazd przez kratę i płukanie kół z błota.
Radny nie zajmuj się bzdetami tylko zacznij działać bo przynudzasz
No ale absurdów też nie brakuje.
@Obserwator architekt.. - To samo mówiłem o działkach, które miały pójść pod dewelopera na Chrobrego za Hospicjum, ale mnie tu ludzie zminusowali, tam jest bagno, bajora przez cały rok, a oni chcą domki budować.