60
09.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Inwestor oczywiscie ma obowiazek naprawy wyrzadzonej szkody. A rzeczywistosc wzial podwykonawcow ktorzy po budowie oglosza upadlosc i szukaj wiatru w polu. Mysle ze umowa byla tak skonstruowana by nikomu nie stala sie krxywda a miasto zrobi to za kumpli.
Gosc (2020.01.08)

info

6  
  1
większych problemow radny kowszyński nie widzi w naszym miescie ? Może sprobuje pomóc panu Majkowskiemu wlaścicielowi dzialki na pl. konstytucji w samym centrum miasta. Po 20 latach już wiadomo, że nic tam on nie pobuduje, więc trzeba pertraktować w korzystnym dla obu stron jej przejęciu przez Miasto.
(2020.01.08)

info

8  
  4
Cała woda z Sadowej spłynie na Grunwaldzką. No a z drugiej strony na Łęczycką.
Oooooo (2020.01.08)
Uważasz, że w Rosji coś takiego ma miejsce? Tam jest silna władza i jak władza mówi, że ma być czysto, to jest czysto.
(2020.01.08)
No bo gdzie jest pseudo straż miejska, okoliczne ulice wyglądają jak polne drogi po wywozie obornika. Nigdzie pojazd pracujący w terenie i do tego podmokłym, nie wyjedzie na ulicę, bo szkoda kilku złotych by zrobić utwardzony plac do rozładunku, czy załadunku.
(2020.01.08)
Tam i tak ...jem ciągnie!!!
Normalny mieszkaniec (2020.01.08)

info

1  
  2
Na zachodzie najpierw drogi potem budowa wyjazd przez kratę i płukanie kół z błota.
Mietek22 (2020.01.08)

info

7  
  1
Radny nie zajmuj się bzdetami tylko zacznij działać bo przynudzasz
(2020.01.08)

info

8  
  3
No ale absurdów też nie brakuje.
(2020.01.08)
@Obserwator architekt.. - To samo mówiłem o działkach, które miały pójść pod dewelopera na Chrobrego za Hospicjum, ale mnie tu ludzie zminusowali, tam jest bagno, bajora przez cały rok, a oni chcą domki budować.
(2020.01.08)