UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Obserwator architekt.. - To samo mówiłem o działkach, które miały pójść pod dewelopera na Chrobrego za Hospicjum, ale mnie tu ludzie zminusowali, tam jest bagno, bajora przez cały rok, a oni chcą domki budować.


Anuluj