UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Obserwator architekt.. - To samo mówiłem o działkach, które miały pójść pod dewelopera na Chrobrego za Hospicjum, ale mnie tu ludzie zminusowali, tam jest bagno, bajora przez cały rok, a oni chcą domki budować.