UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
większych problemow radny kowszyński nie widzi w naszym miescie ? Może sprobuje pomóc panu Majkowskiemu wlaścicielowi dzialki na pl. konstytucji w samym centrum miasta. Po 20 latach już wiadomo, że nic tam on nie pobuduje, więc trzeba pertraktować w korzystnym dla obu stron jej przejęciu przez Miasto.