UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Inwestor oczywiscie ma obowiazek naprawy wyrzadzonej szkody. A rzeczywistosc wzial podwykonawcow ktorzy po budowie oglosza upadlosc i szukaj wiatru w polu. Mysle ze umowa byla tak skonstruowana by nikomu nie stala sie krxywda a miasto zrobi to za kumpli.
Gosc