UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Inwestor oczywiscie ma obowiazek naprawy wyrzadzonej szkody. A rzeczywistosc wzial podwykonawcow ktorzy po budowie oglosza upadlosc i szukaj wiatru w polu. Mysle ze umowa byla tak skonstruowana by nikomu nie stala sie krxywda a miasto zrobi to za kumpli.

Gosc

Anuluj