A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Władza skorumpowana chodzi na smyczy pożal się boże deweloperów liczą się tylko zyski nie liczą się z Mieszkańcy, budują zarabiają to niech w ramach budowy wnoszą wkład w infrastrukturę drogową a nie przykład wyjazdu z ul. Sadowej - Komeńskiego tragedia po najniższej linii oporu, Ludzie dzwonią a Straż Miejska my nic nie możemy to samo na ŁĘCZYCKIEJ. Taka sama sytuacja jest ze sprzedażą nieruchomości tylko i wyłącznie pod ustalonego wcześniej klienta. Czy Panowie Prezydenci wybudowali choć 1 km. nowej drogi jakaś alternatywa dla rozładowania korków czy bezpieczeństwa nic tylko gospodarka rabunkowa. A co klika deweloperów nie weźmie to Pan W.
Tak jest z dojazdem na każde nowe osiedle gdzie wokoło nadal budują, gdy Modrzewinę zrobiono na odwrót a więc najpierw uzbrojenie, ulice, chodniki to do dziś nie ma chętnych zamieszkać bo drogo ! A więc najlepiej otrzymać wszystko i za darmo jak 500+.
500+ nie jest za darmo a tak na marginesie najwięcej to negują ci którzy biorą, jak się decydujesz budować to nie kosztem innych.
Wiekszych problemow nie macie??...
Tutaj to przynajmniej budowa trwa, Na pasażu Hetmańskiej, chyb budynek Hetmańska 3,jest lokal, który od prawie DWÓCH lat, wygląda jak skład śmieci biurowych. Wiec idąc pasażem, pomiędzy eleganckimi lokalami, wyłania się widok brudnych okien, śmietnik w lokalu, a na drzwiach jakas notatka o agencji nieruchomości. Proponuje skarbówce i policji zając się tematem, bo to dość dziwne, że ktoś ma tak drogi lokal i taki skład śmieci w nim.
Ja jestem ciekawa kto sprzątnie syf który został po budowie między budynkami 97 i101 tuż za płotem budowy Sądowa i kto nam naprawi grunt rozjeżdżony przez ciężki sprzęt który skracał sobie drogę między budynkami a my teraz w finałach mamy chodzić bo blocisko takie samo jak na ul.Sadowej
Gumakach miało być ????
Nie budowałem się i nie brałem, pracuje 40 lat na budowie i wiem co mówię. Odnośnie 500+ to fakt nie za darmo bo z moich podatków, Unii też kiedyś trzeba oddać tylko dziecioroby, lewusy nic dla kraju nie zrobili.
Kolejna szuflandia. .. ..
Kowszański i wszystko jasne maruda pisowki