Wybrany wątek opinii
Na litość boską i tak będzie tam!!! Nie ma odprowadzenia deszczówki. Teren obecnie zabetonowany coraz bardziej, wcześniej pole, gdzie woda wsiąkała. Obecna ulica Willowa i okolice Kossaka było tam kiedyś rozlewisko. Nawet ktoś się dawnymi czasy tam utopił. A jeszcze ma być osiedle domków jednorodzinnych koło kościoła. Gdzie ta cała masa wody będzie skierowana? Dlaczego woda płynąca rowem jest wpuszczona pod ziemię dopiero koło Kolejowej. I kto dał pozwolenie na to co przed Kolejową . Specjalnie to cudo zrobiono aby woda wylewała na ogródki działkowe. Niestety wszyscy się pomylą. Bo woda pójdzie na Łęczycką prosto na teren nowiutkiej Straży Pożarnej. I jeszcze budowany wielki obiekt na terenie wojska, kolejne odprowadzenie wody- do rowu?
Do moderacji
Odpowiedz
32
3
Cała woda z Sadowej spłynie na Grunwaldzką. No a z drugiej strony na Łęczycką.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@Obserwator architekt.. - To samo mówiłem o działkach, które miały pójść pod dewelopera na Chrobrego za Hospicjum, ale mnie tu ludzie zminusowali, tam jest bagno, bajora przez cały rok, a oni chcą domki budować.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0