A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Radny bezradny, tak jak topielec, wszystkiego się chwyci?
W 2021 ...ups
cenzura twu. bagno to ta gazeta
To chyba normalne jak trwa budowa ze jest trudniej ale nie ma tragedii....nie macie o czym pisac
Odwealcie się od Januszow i Grażyna to porzadne imiona a może stosujcie inne Anny,Marie itp. A ulice na obrzeżach miasta Elbląg tak wyglądają bo dba się o środek miasta. A na obrzeżach jakos to będzie. Popatrzcie na wjazd do Elbląga wizytówka jest zardzewialy most kolejowy koło mostu UE. Szpecace garaze ,zapomina sie o mieszkancach tych dzielnic i dzieciach . Place zabaw zbudujecie jeden na drugim w środku miasta.
Przez lata starówka się buduje i nikt nie widzi rozegranych budów. A ulice tak wyglądają przez zaniedbania.
To jest zła jezdnia? Chopina pan pojedź zobacz jak wygląda zły stan drogi!
Jezeli trwa budowa blisko ulicy, chodnika to jest logiczne ze tak wyglada, wiadomo jezdzi ciezki sprzęt. Chwilę cierpliwosci i będzie wszysko dobrze, materiał budowlany w zaden INNY sposob nie moze byc dostarczony.
Proszę zobaczyć jak wygląda Nowogródzka przy budowie osiedla domów, o wiele gorzej i Straż Miejska podobno to monitoruje. .. .Miasto nic nie może, jedna wielka niemoc. Tak jakby nikt tego nie chciał kontrolować, walające się śmieci, małe elementy styropianu wywiewane wiele metrów dalej, XXI wiek w Polsce i premier mówiący w Berlinie, cytuję ``stajemy się lokomotywą wzrostu Europy `` - jednym słowem KABARET
Jak plac zabaw to za miastem.