UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

większych problemow radny kowszyński nie widzi w naszym miescie ? Może sprobuje pomóc panu Majkowskiemu wlaścicielowi dzialki na pl. konstytucji w samym centrum miasta. Po 20 latach już wiadomo, że nic tam on nie pobuduje, więc trzeba pertraktować w korzystnym dla obu stron jej przejęciu przez Miasto.


Anuluj