UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No bo gdzie jest pseudo straż miejska, okoliczne ulice wyglądają jak polne drogi po wywozie obornika. Nigdzie pojazd pracujący w terenie i do tego podmokłym, nie wyjedzie na ulicę, bo szkoda kilku złotych by zrobić utwardzony plac do rozładunku, czy załadunku.