UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No bo gdzie jest pseudo straż miejska, okoliczne ulice wyglądają jak polne drogi po wywozie obornika. Nigdzie pojazd pracujący w terenie i do tego podmokłym, nie wyjedzie na ulicę, bo szkoda kilku złotych by zrobić utwardzony plac do rozładunku, czy załadunku.


Anuluj