UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Inwestor oczywiscie ma obowiazek naprawy wyrzadzonej szkody. A rzeczywistosc wzial podwykonawcow ktorzy po budowie oglosza upadlosc i szukaj wiatru w polu. Mysle ze umowa byla tak skonstruowana by nikomu nie stala sie krxywda a miasto zrobi to za kumpli.

Gosc