230
18.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Trafne sugestie i opinie. Pozdrawiam.
Bezpartyjny także (2019.12.20)
obniżyć stawki godz do 4 zł, będzie jak w raju
lis (2019.12.20)
Gang to mało powiedziane, polityką się zajmują - niech się wezmą do pracy na koniec roku, jak płacono by im wynagrodzenie od ilości zakończonych spraw od razu "sądy"by przyspieszyły. .. .a tak sprawy ciągną się latami, aż pokrzywdzony umrze i nie doczeka sprawiedliwości
swietaprawda (2019.12.20)

info

1  
  1
Czy te stado baranów przeczytało odnosnie czego jest protest ? Komentują jak bez pomyslenia przeciwko czemu komentują. Idą jak stado baranów bo protest jakiś to bede drzeć japę jak wszyscy. Brak słów. Sędzia ma być karany, śedzia ma odpowiadać karnie, śedzia ma dostawać mandaty za niebezpieczną jazdę samochodem, za jazdę w stanie nietrzeźwości, za kradzieże w sklepach itp - Stado baranów najpierw w internecie sypie wulgaryzmami na sędziów że te cos w sklepie ukradł i kary nie dostał, a potem lezie na protest popierać bezkarność sędziów.
(2019.12.20)

info

1  
  1
Najlepsze było jak wczoraj w Warszawie żałosnym głosem przed Sejmem krzyczał przez mikrofon cytuję: "witam garstkę obywateli "- mało nie płakał i wył jak mało ludzi przyszło pod Sejm. Myślałem, że pęknę ze śmiechu !!!!!
(2019.12.20)
Ludzi mało przyszło, bo już sił nie mają. Za komuny też nie przychodzili, do czasu.
(2019.12.20)
Na sprawach sądowych jesteście Bogami, jak wam coś nie pasuje odbieracie prawo wypowiedzenia się. Wydajecie wyroki które nie mają nic wspólnego ze sprawiedliwością. Odwołasz się, to koledzy z Okręgówki i tak nie podważą przecież swojego kolegę, czy koleżankę. Chyba nie skłamię jak powiem odwołując się do Sądu Okręgowego to 99% odwołań jest po prostu odrzucane. Sądy Okręgowe nie dosyć, że idą na łatwiznę to daję głowę, że zdecydowaną większość odwołań nawet nie czytają, bo jakże mieliby podważać swoich kolegów. Nie wiem jak mógłbym to najdelikatniej określić? Może Korporacja ludzi (KASTA)nie do ruszenia, może struktury mafijne, samemu mi trudno to określić? Myślę, że starczy już tej bezkarności i lenistwa wśród sędziów Bogów i Carów !
zwykły obywatel el. (2019.12.20)

info

4  
  0
Ludzi mało przyszło, bo już sił nie mają. Oj przepraszam, KOD, PO, KO, Wiosna, Lewica i ta wspaniała myszka agresorka w Semie ma tyle sił, że starczyłoby dla co najmniej setki ludzi.
(2019.12.20)

info

1  
  0
TROLE PIS ile wam płaci ta BANDA PIS. ????
WYBORCA KO (2019.12.20)
Kto nie lubi Sądów. Kto przegrał sprawę
BODZIO (2019.12.20)

info

1  
  0