UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na sprawach sądowych jesteście Bogami, jak wam coś nie pasuje odbieracie prawo wypowiedzenia się. Wydajecie wyroki które nie mają nic wspólnego ze sprawiedliwością. Odwołasz się, to koledzy z Okręgówki i tak nie podważą przecież swojego kolegę, czy koleżankę. Chyba nie skłamię jak powiem odwołując się do Sądu Okręgowego to 99% odwołań jest po prostu odrzucane. Sądy Okręgowe nie dosyć, że idą na łatwiznę to daję głowę, że zdecydowaną większość odwołań nawet nie czytają, bo jakże mieliby podważać swoich kolegów. Nie wiem jak mógłbym to najdelikatniej określić? Może Korporacja ludzi (KASTA)nie do ruszenia, może struktury mafijne, samemu mi trudno to określić? Myślę, że starczy już tej bezkarności i lenistwa wśród sędziów Bogów i Carów !

zwykły obywatel el.

Anuluj