UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najlepsze było jak wczoraj w Warszawie żałosnym głosem przed Sejmem krzyczał przez mikrofon cytuję: "witam garstkę obywateli "- mało nie płakał i wył jak mało ludzi przyszło pod Sejm. Myślałem, że pęknę ze śmiechu !!!!!