230
18.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak przyjdzie w końcu czas i zaczną być sędziowie (święte krowy)rozliczani ze swoich grzeszków, wtedy będziemy zadowoleni, bo być może zaczną pracować w sposób godny sędziego posługując się więcej swoim rozumem jak pustymi paragrafami.
(2019.12.20)

info

1  
  1
@WYBORCA KO - Za darmo z czystego po prostu serca, ale zapewne Ty nie znasz takiego pojęcia zrobić coś za darmo, prawda???
(2019.12.20)
Taka pomyłeczka. Murem za Juszczyszynem, a powinno być Juszczyszyn za murem (z kratkami)
wc (2019.12.20)
@wc - Brawo
Cris he he (2019.12.20)
Szkoda ze nie było mrozu ze 25 stopni to by im mózgi wymrozilo oj szkoda szkoda tar manifestacja to czysty cyrk zlikwidować ta kaste sedziowska żenada i śmiech na sali
Zgelblag (2019.12.20)
Jak to jest, że jak lekarz czy rzemieślnik jak coś zrobi nie tak jak powinien, to ponosi odpowiedzialność materialną. A sędziowie doprowadzają do strat podsądnych i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Ludzie tracą przez nich mieszkania, gospodarstwa i nic.
(2019.12.20)
Mądrego to i warto poczytać.
CENZURA (2019.12.20)
Człowiek zabija osobę w Polsce na pasach i jest niewinny a w innym kraju by już siedział. Sądy do wymiany.
CENZURA (2019.12.20)

info

2  
  0
@MisWciazZywy - Głupi to się podpalił, gdyby miał równo pod kopułą to by tego nie zrobił. Może kaczka mu kazał?
Paralityk (2019.12.21)
Zmień pracę, kredyt weź. .. jesteś niezaradny
Paralityk (2019.12.21)