A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak przyjdzie w końcu czas i zaczną być sędziowie (święte krowy)rozliczani ze swoich grzeszków, wtedy będziemy zadowoleni, bo być może zaczną pracować w sposób godny sędziego posługując się więcej swoim rozumem jak pustymi paragrafami.
@WYBORCA KO - Za darmo z czystego po prostu serca, ale zapewne Ty nie znasz takiego pojęcia zrobić coś za darmo, prawda???
Taka pomyłeczka. Murem za Juszczyszynem, a powinno być Juszczyszyn za murem (z kratkami)
@wc - Brawo
Szkoda ze nie było mrozu ze 25 stopni to by im mózgi wymrozilo oj szkoda szkoda tar manifestacja to czysty cyrk zlikwidować ta kaste sedziowska żenada i śmiech na sali
Jak to jest, że jak lekarz czy rzemieślnik jak coś zrobi nie tak jak powinien, to ponosi odpowiedzialność materialną. A sędziowie doprowadzają do strat podsądnych i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Ludzie tracą przez nich mieszkania, gospodarstwa i nic.
Mądrego to i warto poczytać.
Człowiek zabija osobę w Polsce na pasach i jest niewinny a w innym kraju by już siedział. Sądy do wymiany.
@MisWciazZywy - Głupi to się podpalił, gdyby miał równo pod kopułą to by tego nie zrobił. Może kaczka mu kazał?
Zmień pracę, kredyt weź. .. jesteś niezaradny