UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzi mało przyszło, bo już sił nie mają. Oj przepraszam, KOD, PO, KO, Wiosna, Lewica i ta wspaniała myszka agresorka w Semie ma tyle sił, że starczyłoby dla co najmniej setki ludzi.


Anuluj