UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzi mało przyszło, bo już sił nie mają. Oj przepraszam, KOD, PO, KO, Wiosna, Lewica i ta wspaniała myszka agresorka w Semie ma tyle sił, że starczyłoby dla co najmniej setki ludzi.
Ludzi mało przyszło, bo już sił nie mają. Oj przepraszam, KOD, PO, KO, Wiosna, Lewica i ta wspaniała myszka agresorka w Semie ma tyle sił, że starczyłoby dla co najmniej setki ludzi.