UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepsze było jak wczoraj w Warszawie żałosnym głosem przed Sejmem krzyczał przez mikrofon cytuję: "witam garstkę obywateli "- mało nie płakał i wył jak mało ludzi przyszło pod Sejm. Myślałem, że pęknę ze śmiechu !!!!!


Anuluj