UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepsze było jak wczoraj w Warszawie żałosnym głosem przed Sejmem krzyczał przez mikrofon cytuję: "witam garstkę obywateli "- mało nie płakał i wył jak mało ludzi przyszło pod Sejm. Myślałem, że pęknę ze śmiechu !!!!!